top of page

Od rezervace po předání - jak to u mě chodí.

1. Rezervace

Prvním klíčovým krokem je rezervace termínu. Čím dříve to uděláte, tím lépe. Rozumím, že některé svatby se plánují spontánně a narychlo, a v takových případech nemůžeme vždy garantovat volný termín. Na druhou stranu jsem se setkal i s páry, kteří si svatbu objednali téměř dva roky předem. Nemusíte se rozhodovat, zda chcete fotit celý den nebo jen část. Důležité je, že termín rezervujete. Můžeme pak balíček kdykoli upravit podle vašich potřeb. Doporučuji tedy co nejdříve zarezervovat termín, abychom měli vše jasně dané. Pro rezervaci termínu požaduji vyplnění zakázkového listu, kde uvedete kontaktní údaje, místo, časy a další relevantní informace. Dále pak prosím o složení zálohy ve výši 4 000,- Kč.

2. Předsvatební schůzka, focení

Svatba je jedinečný zážitek pro každého z Vás. Abych Vám trochu ulehčil přípravy a zbavil Vás případných obav, rád se s Vámi sejdu osobně, případně lze řešit telefonicky nebo e-mailem. Každý má nějakou představu ohledně svatebního focení a každý očekává něco jiného. Na základě Vašich informací vytipuji lokality na focení, které nebudou časově náročné. Můžeme projít celý den, tak jak bude probíhat, a připravit harmonogram. Pokud máte domluvenou agenturu, tak se s ní spojím, a vše spolu dořešíme. Pokusím se Vám vše zjednodušit.

Někteří z Vás jsou před fotoaparátem nejistí a nervózní. Můžeme si to vyzkoušet nanečisto předsvatebním focením, kdy si všechno vyzkoušíme. Mnozí z Vás pak tyto fotografie využívají pro svatební oznámení nebo mají krásnou památku ještě za svobodna.

3. Svatební den

Z vlastní zkušenosti vím, že svatební den uteče tak rychle, že si to ani neuvědomíte. Proto je zbytečné se zatěžovat věcmi okolo, jako je například focení. Od toho jsem tady já, abych upozornil, že je vhodný čas na focení nebo na prskavky. Svatbu si užívejte plnými doušky, bavte se s přáteli a rodinou. Nebojte se, vzpomínky na celý svatební den Vám na fotografiích zachytím.

4. Zpracování fotografií, doručení

Pár dní po svatbě přichází doba, kdy chcete ukázat světu, jak Vám to slušelo. Nerad věci odkládám a tak není problém zaslat několik upravených fotografií pár dní po velkém dni.  Jak jsme říkal na začátku, každá svatba je originál, proto také chci, abyste si sami vybírali fotografie, kterým bude věnována zvláštní péče a kterými se chcete prezentovat.  Vždy tedy zasílám balíček fotografií, ze kterých si následně vybíráte. Tyto upravuji přednostně. Snažím se také, aby se na fotografiích našel každý od dětí po prarodiče. Nebojte se, zbylé fotografie budou také upraveny a dostanete je na USB.

Krásná forma jak oznámit světu jak vše dopadlo, je webová prezentace. Mohu Vám připravit soukromou galerii, kde budou připraveny všechny fotografie.

Třešničkou na dortu jsou pak tištěné fotografie, které většinou tisknu ve formátu 15x21cm, nebo fotoobrazy.  Mohu Vám také nabídnout fotoknihy, kterými můžete obdarovat například své rodiče.

5. Recenze

Budu moc rád, když mi pak zanecháte nějkaou recenzi (google.cz, firmy.cz nebo pracovním FB) jak jste byli spokojeni.

bottom of page